فناوری اطلاعات و ارتباطات سرمد

ما به شما و کارمان  می ورزیم

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات سرمد با بهره گیری از نیروی جوان و با انگیزه می کوشد تا با استفاده از بروزترین متدهای علم فناوری اطلاعات راهکار هایی را مبتنی بر وب و دیگر پلتفرم ها ارائه نماید ، لطفا برای آشنایی هرچه بهتر با تیم ما از قسمت های مختلف سایت دیدن فرمایید. حوزه های فعالیت ما به اختصار در زیر آمده است :

برنامه های اندروید برنامه های iOS واقعیت افزوده طراحی بازی طراحی وب

با ما به دنیای کدها وارد شوید

طراحی ، تحلیل و توسعه پروژه ها با بروزترین متدها

  درباره ما

برنامه های اندروید

پروژه های مبتنی بر واقعیت افزوده

برنامه های iOS

تحلیل و طراحی سایت و پنل کاربری

اهداف و سوابق شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات سرمد

ایده اصلی شکل گیری سرمد در سال 1392 شکل گرفت ، جایی که دانشجویان خلاق و فعال دانشگاه های معتبر ایران گرد هم آمدند تا با توجه به نیاز های روز و با کمک علم فناوری اطلاعات راهکارهایی را ابداع کنند ، تیم نرم افزاری سرمد با بهره گیری از تیم متخصص ، جوان و بروز دذ سال 1394 پروژه هایی را مبتنی بر واقعیت افزوده روانه بازار کرد همچنین طراحی سایت ، اپلیکیشن اندروید و iOS ، تحلیل طراحی پروژه و ... از جمله توانایی های ما بشمار می رود .

محور های اصلی فعالیت شرکت عبارتند از:

 • طراحی سایت، اپلیکیشن اندرویدو ...
 • مشاوره و ارائه خدمات در زمینه کسب و کارهای اینترنتی
 • تولید بازیهای رایانه ای
 • طراحی سامانه های هوشمند آموزشی، رویداد های علمی، اداری و...
تحلیل و طراحی سایت
اپلیکیشن اندروید و iOS
واقعیت افزوده
طراحی بازی
پیشرفت ها

برنامه نویسی تحت وب

Laravel Framwwork %
PHP %
Wordpress %
HTML 5 %
CSS 3 %
JS %
JQUERY %

برنامه نویسی موبایل

Java %
#c %
Android %
Swift %
Xamarin %
Unity %
construct %

سایر تکنولوژی ها

AR LIBS %
Mysql %
SEO %
آموزش ها
آموزش های کاربردی
01

راهنمای سفارش طراحی سایت

سفارش :

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

02

پرداخت آنلاین وجه

پرداخت اینترنتی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

03

دریافت و مشاوره قبل از خرید

پنل اس ام اس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

04

سفارش طراحی گرافیک

آرم و لوگو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

   تجارب ما
تجارب کسب شده
01

واقعیت افزوده

یادگیری و تحلیل برای انجام پروژه

واقعیت افزوده و واقعیت مجازی از بروزترین متدها برای ساخت و انجام برنامه های کاربردی می باشد که روز به روز با استقبال کاربران مواجه می شود ، تیم ما با انجام مطالعات فراوان بروی کتابخانه ها و مستندات ارایه شده در این زمینه همواره اطلاعات خود را بروز نگه داشته و همچنین برنامه های کاربردی برای پیاده سازی این مطالعات نیز نوشته شده است

02

تحلیل و تحقیق در رابطه با SEO

تحلیل کیفیت محتوایی سایت

امروزه رتبه بندی سایت ها توسط گوگل از اهمیت زیادی برخوردار است ، با توجه به این موضوع تحقیقات و آموزش هایی در این زمینه انجام شده تا پس از پایان پروژه ها نسبت به بهبود محتوا و رتبه سایت در رده بندی گوگل و همچنین در نتایج جستجو ها اقدام شود ، متخصصین سئو همواره در تلاشند تا محتوای سایت شما را به بهترین کیفیت ارزیابی کنند تا این امر به بهبود وضعیت سایت کمک نماید .

03

بررسی موتورهای بازی سازی

ساخت یک بازی مهیج

بررسی موتورهای بازیسازی از آنجا آغاز شد که بازار گیم و بازی با استقبال کاربران همراه شد ، تیم ما با بهره گیری از موتورهای بازیسازی unity و construct بازی های هیجان انگیزی را برای تمامی سیستم عامل ها توسعه داده اند .

04

زیان های برنامه نویسی بروز و کاربردی

هدف ما : تنوع برای جلوگیری از محدودیت

یکی از امتیازاتی که کا را متمایز میکند استفاده از انواع زبان های برنامه نویسی برای انجام پروژه ها می باشد ، این کار با هدف انجام تمامی پروژه ها بدون محدودیت انجام شده است ، تیم نرم افزاری ما شامل افرادی متخصص در زمینه های : java ، PHP ، C# ، Swift و ... می باشد .

نمونه کارها
  سوالات متداول

سوالات متداول


 • پاسخ :

  به لحاظ حقوقی:

  هنگامی که شما ایده یا طرح خود را با ما در میان می‌گذارید با عقد قرارداد «محرمانگی و عدم افشا» شرکت به لحاظ حقوقی موظف است از طرح مجدد و کپی‌برداری طرح و ایده‌ی شما، طبق قرارداد جلوگیری کند. کلیه‌ی کارکنان و پرسنل شرکت قرارداد «محرمانگی و عدم افشا» را امضا کرده‌اند و امین طرح‌ها و ایده‌ها و اطلاعات مشتریان بر اساس قرارداد حقوقی هستند.

  از نظر اخلاقی و حرفه ای:

  ما هیچ‌گاه سود کوتاه‌مدت را قربانی سود بلند‌مدت نخواهیم کرد، سرمایه‌ی ما اعتماد مشتریان هستند و بهترین بازار برای ما، مشتریان راضی هستند.


 • پاسخ :

  هزینه‌های توسعه‌ی فنی شامل: طراحی تجربه‌ی کاربری (User Experience) طراحی رابط کاربری (User Interface)، توسعه‌ی سرور، توسعه‌ی وب‌سرویس‌ها

  هزینه‌های سربار

  سود شرکت که حدود 20 درصد هزینه‌های تمام‌شده است.

  چند نمونه:

  توسعه نرم‌افزار اسنپ


 • پاسخ :

  در چنین حالت‌هایی که مشتری برای انجام پروژه فورس زمانی دارد و باید پروژه در ددلاینی زودتر از موعد تخمین‌زده‌شده تحویل‌داده‌شود، اولویت پروژه‌های جاری را تغییر می‌دهیم و افرادی بیشتر از حالت معمول برای پروژه در نظر می‌گیریم.


 • پاسخ :

  انجام یک پروژه منحصرا به دوره‌ی طراحی و توسعه‌ی فنی ختم نمی‌شود، بعد از توسعه‌ی فنی و آماده شدن محصول یا سرویس مورد نیاز مشتری، مرحله‌ی آموزش، رفع عیب، پشتیبانی و نگهداری شروع می‌شود.

  مرحله‌ی آموزش: پس از اتمام توسعه‌ی فنی پروژه، کلیه‌ی آموزش‌های لازم برای استفاده از پروژه به کاربر یا کاربران داده می‌شود، به‌عنوان‌مثال اگر پروژه، طراحی یک وب‌سایت اینترنتی یا یک پرتال اطلاعاتی باشد، به کاربران دستورالعمل استفاده از سامانه، آموزش داده می‌شود.

  مرحله رفع عیب (Debugging): معمولا پس از پایان مرحله‌ی توسعه‌ی فنی، ایرادات جزئی (Bugs) در اجرای پروژه رخ می‌دهد، رفع این ایرادات از تعهدات مجموعه‌ی ما است.

  پشتیبانی (Support) و نگهداری (Maintenance): بعد از آماده شدن محصول یا سرویس مورد نیاز مشتری، بنا به درخواست مشتری قراردادی تحت عنوان قرارداد پشتیبانی و نگهداری منعقد می‌شود که در آن موارد نگهداری و تغییرات احتمالی پروژه، بحث می‌شود.

  علایق تیم ما

علایق ما را بیشتر بشناسید ؟

تیم نرم افزاری سرمد در زمینه های گوناگونی فعالیت می کند ، هدف از این قسمت معرفی زمینه های مورد علاقه ما می باشد تا بیشتر با ما آشنا شوید .

برنامه نویسی اندروید
واقعیت افزوده
بازی سازی
برنامه نویسی تحت وب
برگزاری جلسات مشاوره
مطالعه و تحقیق
بهبود سئو سایت
برنامه نویسی iOS
تماس با ما

پل های ارتباطی ما

لطفا نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید تا مارا در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری نمایید

  info@sarmadtech.ir

  02188019278

امیرآبادشمالی - خیابان مظفری خواه - کوچه آراسته - پلاک 3 - واحد 5 و 6

  تماس در ساعات اداری : 8 صبح تا 5 بعدازظهر

×
×
تیم ما
محسن حریری
مدیر اجرایی
رضا اعظمی
مدیر پروژه
امیررضا مرادی
مدیر بخش سرور
محسن مرشدی
مدیر بخش اندروید
سینا محمدزاده
توسعه دهنده وب و لاراول
حمیدرضا الماسی
طراح و توسعه دهنده iOS
اریک ولیجانی
توسعه دهنده وب و بازی
مهسا منظمی
طراح و توسعه دهنده وب
پدیده حروفچین
برنامه نویس جاوا
شادی شفیقی
توسعه دهنده و برنامه نویس جاوا